banner

I/26 Kyšice - sanace hrbů

Investor:
Ředitelství silnic a dálnic ČR
Mezi Plzní a Ejpovicemi jsme zahájili práce na přivaděči. Na vozovce se vinou nestabilního podloží utvořily “hrby“, které ohrožovaly bezpečnost dopravy.

Popis

V rámci sanace těchto příčných nerovností proběhlo odtěžení podloží do hloubky až 2 metrů. Při této akci jsme vytěžili, odvezli a uložili téměř 35 000 tun během 8 dnů. Práce byly provedeny na základě 3D modelu stavby, proto jsme nasadili naši nejnovější techniku v podobě 3 rypadel (30-35tun) a buldozeru (24t) s 3D technologií nivelace. Nárazově muselo být také použito rypadlo (35tun) s rozrývacím hákem pomocí, kterého bylo narušeno tvrdé podloží v některých úsecích. Na odvoz vytěženého materiálu bylo nasazeno zhruba 40 nákladních vozidel / den.

Mohlo by vás zajímat

Banner
1. 12. 2022

Výrobní hala spol. Fibran v Havrani

Kompletní realizace zemních prací, inženýrských sítí a finálních povrchů při výstavbě haly společnosti Fibran v průmyslové zóně Joseph v Havrani u Mostu. Při provádění HTÚ jsme vykopali zeminu o objemu 40 000m3 a následně provedli stabilizaci ploch…

Banner
20. 7. 2022

I/20 Losiná - okružní křižovatka

Na trase Plzeň – Nepomuk probíhá výstavba nové okružní křižovatky v obci Losiná, která přispěje ke zklidnění dopravy a zvýšení bezpečnosti tohoto frekventovaného křížení. Na této akci jsme realizovali HTÚ, které jsme prováděli na základě…

Banner
28. 6. 2022

IMPORTO Klatovy

Mezi Štěpánovicemi a Klatovy jsme provedli zemní práce o celkovém objemu 8 000 m3 na objektu, který bude sloužit jako zázemí pro velkoobchod s vozidly.

Bagr

Nezávazně nás poptejte na demolice, stavební činnost nebo recyklaci.